شب سومی که من از اینجا باهاتون حرف میزنمsmiley

امروز واستون چطور گذشت؟؟سخت و طاقت فرسا؟؟یا راحت و دلنشین؟؟؟

خیلی وقتا با خودم فکر میکنم مگه ما ادما کار نمیکنیم تا بتونیم راحت و اسوده زندگی کنیم؟تا شبا با خیال راحت سرمون رو بالش بزاریم زیر سقفی که از امن بودنش مطمینیم؟؟پس چرا بعضی وقتا خودمونو یادمون میره؟؟؟؟؟؟اصا کلا یادمون میره چرا و برای چه کسی داریم کار میکنیم؟!

تمام فکر و ذکرمون میشه تمرکز روی کارمون واسه اینکه موفق بشیم هر کاری میکنیم از خوابمون میگذریم از تفریحمون غذای درست حسابی نمیخوریم فقط با این هدف که کارمون بگیره و موفثق تر و پولدارتر از دیروزمون بشیم اما دریغ از اینکه داریم اینکارا رو برای راحتی و اسایش خودمون انجام میدیم ولی تنها چیزی که توی این راه به فکرش نیستیم سلامتی و اسایش فکری و جسمی خودمونه!!!!!!!!!!!

خیلیا که اولش به خاطر این که خانوادشون راحت زندگی کنن کلی تلاش میکنن و به جاهای خیلی خوبی میرسن و موفق میشن اما از یه جایی به بعد یادشون میره که به خاطر خونوادشون بوده که وارد این راه شدن و حاظرن به خاطر پیشرفت هرچه بیشتر خانوادشونو فدا کنن!!!!!!!!دیدم که میگم://

سعی و تلاش برای پیشرفت خیلی چیز خوبیه اما نه به هر قیمتی!!اینطوری شاید خیلی معروف یا خیلی پولدار بشیم اما خودمونو از دست میدیم:)

gooooooooooooodnight#

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درخت بلوط کورد گیم بادرو کمپرسور همه چي دوني هیپنوتیزم Sean Michelle معماری مدرن عسل بهبود بخشی محیط مدرسه